вибрати мову: по-русски · українською
ще не користувач? приєднуйтесь! · вже користувач? увійти

В Києві відбулась виставка-дегустація Italia a Tavola

06.03.2019
В Києві відбулась виставка-дегустація Italia a Tavola

Представники бізнесу змогли познайомитись з виробниками італійських продуктів.

Вже 13-й раз дана подія відбувається у Києві – це хороша нагода поспілкуватись з тими, хто безпосередньо причетний до виробництва сиру, вина, пасти та багатьох інших типово італійських смаколиків. Представники гастрономічних мереж мали можливість продегустувати продукцію італійських виробників з усіх регіонів Італії та заключити контракти.

 

 
 
 
 

 

Організатор виставки – австрійська компанія Max Food, яка співпрацює приблизно з 200-ма виробниками. Массімо Піг’ї, представник цієї компанії, каже, що сутність їхньої роботи – вміння домовлятись та знайти компроміс.

Звісно, на виставці було багато виробників вина. Чи не кожен має виробництво з столітньої історією. Наприклад, Cantino Levorato – знаходяться коло Венеції та є сімейним бізнесом. Карло Леворанто, спадкоємець виноробні часто в роз’їздах по світу, представляючи своє вино на виставках по всьому світу. Доречі, на його виноробні виробляється 80 тис пляшок вина на день і 95% з них йде на експорт.

 

 
 
 
 

 

Паоло Манфредіні представляє тосканську компанію Fabrica Sughi, яка виробляє солоні та солодкі соуси. Серед останніх особливо смачні грушевий з легкими нотками рому, а ще полуничний з какао. Пан Манфредіні майже не розмовляє англійською, але є дуже відкритим. З комунікацією допомагає перекладачка.

 

 
 
 
 

 

А ось Флавіо Рубіно з компанії Frediani & Del Greco SRL привіз у Київ свій асортимент оливкових олій. Його компанія з Апулії, а саме там росте найбільше оливкових дерев в Італії, а ще там виробляють майже половину всієї олії цього виду Італії.

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 
 
 

 

 

 
 
 
 

 

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Ім'я друга: *
E-mail друга: *
надіслати
відміна

Коментарі користувачів: (
0
)

Написати коментар

Написати коментар

Ваше ім'я:
Заголовок:
Коментар: *
Захисний код *
Ви забули написати коментар
Код на зображенні не вірний
додати
відміна
Зачекайте...
Завантаження коментарів

©2006 - 2022 "Cooking ZONE"
Використання матеріалів cookingzone.net дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на cookingzone.net.