вибрати мову: по-русски · українською
ще не користувач? приєднуйтесь! · вже користувач? увійти

Нове весняне меню в ресторані [tri:]

25.05.2017
Нове весняне меню в ресторані [tri:]

Цей київський вегетаріанський ресторан щороку запускає нове меню саме в час, коли сезон розпочинається насправді, а не є календарним.

"Наше нове меню базується на ферментованих продуктах", каже Оксана Приходько, засновниця та співвласниця затишного ресторану [tri:]  у центрі столиці. Тут і вівсяний квас, і рослинний сир з горіхів кешью – відмінний пробіотик. З останнім тут подають теплий кіш.

У багатьох стравах використовується волок – це тушковані пагони рослин та гриби. Його часто споживали наші предки навіть під час Голодомору. У [tri:]  волок подають з полентою та печеним буряком, або у цільнозерновій кесадільї.

До слова, весь хліб тут випікають самостійно. В одному з приміщень ресторану стоять жорна, на яких можна молоти зернові. Саме тому в меню закладу можна побачити безліч видів справжнього на смак хліба як то грісіні з спельти (прадавнього виду пшениці, дуже популярного в наші ЗОЖ-часи), чи то хліб з вівса чи з жита тощо.

[tri:]  співпрацює з сімейною фермою “Морква”, котра вирощує безпечні овочі та трави. Саме тому у стравах ресторану з’являється бейбі-кейл, багато видів мікрогріну, дайкон тощо. Приміром, мікрогрін є на сироїдницьких тартах з хумусом з кешью.

Окремо потрібно відмітити десертне меню. Звісно, в меню присутні сироїдницькі кульки з сухофруктів, а також дуже популярні зараз raw-cakes, виготовлені без молочних продуктів, глютену та яєць: шоколадно-апельсиновий з агар-агаром  та карамельно-банановий.

 

Ресторан [tri:] 
Київ, вул. Гончара 15/3
Тел: 044 272 0303

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

 

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Ім'я друга: *
E-mail друга: *
надіслати
відміна

Коментарі користувачів: (
0
)

Написати коментар

Написати коментар

Ваше ім'я:
Заголовок:
Коментар: *
Захисний код *
Ви забули написати коментар
Код на зображенні не вірний
додати
відміна
Зачекайте...
Завантаження коментарів

©2006 - 2023 "Cooking ZONE"
Використання матеріалів cookingzone.net дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на cookingzone.net.