вибрати мову: по-русски · українською
ще не користувач? приєднуйтесь! · вже користувач? увійти

Девід Лінч придумав дизайн пляшки для Dom P?rignon

23.05.2017
Девід Лінч придумав дизайн пляшки для Dom P?rignon

Девід Лінч – прославлений режисер таких культових фільмів як "Твін Пикс", "Синій оксамит" і "Малхолланд Драйв" створив дизайн пляшки для лімітованих серій елітного шампанського Dom Pérignon 2003 і Rosé 2000 під назвою Power of Creation.

У дизайні пляшки від легендарного режисера закладена ідея магічного театру, в якому є присутнім щось таємне і нез'ясовне. Коробку для шампанського прикрашають шовкові стрічки, призначені для "підняття завіси" і явища Dom Pérignon. Девід Лінч також створив декор для 3-літрових пляшок Dom Pérignon Vintage 2000 і Dom Pérignon Rosé Vintage 1998, кожна з яких була випущена всього в десяти екземплярах.

"Сила творення – це шосте почуття: інтуїція медіума, передчуття піонера, натхнення творця, мрія художника. Вона долає звичний образ дій, рушить межі, відкриває нові світи і породжує невідомі раніше пам'ятки", – говориться на веб-сайті Dom Pérignon.

Лімітовані серії шампанського з режисерським дизайном будуть доступні у Великобританії з середини жовтня за ціною близько £120 за пляшку Dom Perignon Blanc 2003 і £240 за Rosé 2000.

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Ім'я друга: *
E-mail друга: *
надіслати
відміна

Коментарі користувачів: (
0
)

Написати коментар

Написати коментар

Ваше ім'я:
Заголовок:
Коментар: *
Захисний код *
Ви забули написати коментар
Код на зображенні не вірний
додати
відміна
Зачекайте...
Завантаження коментарів

©2006 - 2023 "Cooking ZONE"
Використання матеріалів cookingzone.net дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на cookingzone.net.