вибрати мову: по-русски · українською
ще не користувач? приєднуйтесь! · вже користувач? увійти

Ерве Бурдон. Органічна їжа!

авторські колонки
 
 
Ерве Бурдон. Органічна їжа!
 
 

 

Перше питання, яке ми задаємо собі, коли чуємо ці слова: "Що це таке"? "Органічний" означає підхід до вирощування продуктів або тварин – в природньому середовищі. Без пестицидів, хімікатів, антибіотиків з повагою до продуктів і тварин. Стандарти органічної їжі встановлюються на державному рівні (Я не знаю, чи є такі в Україні сьогодні). Це щось, що радикальним чином відрізняється від сучасного сільського господарства, починаючи з 1970-х до сьогодні. В Україні дістати органічну їжу дуже важко.

Перша проблема в грунті: проблема Чорнобиля, а також те, що заводи викидають хімікати в річку, а шкідливі вихлопи від транспорту осідають на землі. Помилково вважати, що "це органічна їжа, адже вона була вирощена на моїй дачі". Можу Вам сказати, що перше, на що Ви повинні звернути увагу перш, ніж Ви саджаєте щось у Вашому саду, це грунт. Ви маєте бути упевненими, що він безпечний для Вашого здоров'я.

Запевнення в тому, що "я купую це молоко на базарі у бабусі від її корови" – також помилкові. Як же молоко може зберігатися кілька годин при температурі 20 градусів і всерівно залишатися свіжим? Бабуся знає, що треба робити: декілька крапель антибіотика клоренфінікола і молоко зберігає свіжість весь день. Якщо Ваша дача знаходиться поряд з полем, де фермери використовують хімікати, то ці ж хімікати точно будуть у Вашому саду.

І, звісно ж, органічна їжа має бути без ГМО. Сьогодні кожен продукт в Україні має етикетку "Без ГМО" без якого-небудь аналізу чи тому підтвердження. Це так смішно: це означає, що в Україні немає ГМО!!! Таким чином цієї зими зверніть увагу на так звані "клементинки" – такого фрукту не існує в природі. Це чистої води вигадка людства : гібрид мандаринового дерева з лимоном. Таким чином: чи існує справжнє вино тощо?

Я хочу Вам сказати, що органічна їжа існує, це добре що вона все більше і більше стає популярною у світі, але треба бути обережними з тими, хто хоче заробити багато грошей і скористатися Вашою довірою.

Готуйте із задоволенням!

Ваш Ерве

Автор: Ерве Бурдон (Hervé Bourdon) – французький шеф, ось що вже більше 10-ти років живе і працює у Києві. Саме він займається тим, що розвиває в українцях правильне відношення до їжі, а також ушляхетнює гастрономію в Україні. Він консультує місцеві ресторани і веде свої кулінарні курси, видає книги і мріє відкрити свій заклад.


Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Ім'я друга: *
E-mail друга: *
надіслати
відміна

Коментарі користувачів: (
3
)

Написати коментар

Написати коментар

Ваше ім'я:
Заголовок:
Коментар: *
Захисний код *
Ви забули написати коментар
Код на зображенні не вірний
додати
відміна
Зачекайте...
Завантаження коментарів

©2006 - 2024 "Cooking ZONE"
Використання матеріалів cookingzone.net дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на cookingzone.net.