вибрати мову: по-русски · українською
ще не користувач? приєднуйтесь! · вже користувач? увійти

Ікра – це чорне золото

різне
 
 
Ікра – це чорне золото
 
 

 

У морській лабораторії у Флориді вирощують сибірський осетр. Його ікру постачають у найбільш вишукані ресторани Каліфорнії та Нью-Йорку. Сет Крайп, засновник рибної компанії, котра постачає ікру, каже, що їхній інгредієнт використовується у стравах для найбільш вибагливих клієнтів, тому якість продукту має бути стабільно високою. "Ми тестуємо кожну рибину, щоб впевнитись, що вона ідеальна. Окрім того, ікра ніколи не вийде з моди", каже він. Проект розпочався у 1998 році як захист популяції дикого осетра, що знаходився під загрозою вимирання. Ця лабораторія використовує ікру для генерування фондів з метою подальшого дослідження аквакультури. Джим Майклз, працівник лабораторії розповідає деякі факти про кав’яр.

Джерело: Загалом на фермі є 30 тис. самок осетра віком від одного до семи років.

Вага: Середньостатистична самка осетра важить 11 кіло.

Продукт: Кожна самка виробляє ікри на приблизно 8,6% від своєї ваги. Середньостатистична рибина відкладе 28 тис яєць, що становить 930 гр.

Розмах: У 1996 році лабораторія продукувала 77 кг ікри, в той час як у 2012 це буде вже 2 тони.

Розмір: Діаметр ікринок від 2,4 до 2,6 мм

Вартість: Ринкова ціна ікри з лабораторії – від 1,584 доларів США за кіло в несезон і 4 200 доларів СШа за кіло в сезон. Мінімальна покупка – це одна унція, а в кілограмі їх 35,2.

Обмін валют: Одня унція = від 45 до 119 доларів США.

Питання статі: Ікра – це незапліднені яйця, котрі були збережені у солі. Вони відрізняються від запліднених яєць, з котрих пізніше народяться маленькі осетри. Однак, здалеку обидва види ікринок виглядають однаково.

Градація: Ікра має трьокласову градацію. Найбільш елітна з білуги, далі з осетра і потім із севрюги. Її оцінюють по розміру, смаку, пружності та кольору.

 

 
 
Ікра – це чорне золото
 
 

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Ім'я друга: *
E-mail друга: *
надіслати
відміна

Коментарі користувачів: (
0
)

Написати коментар

Написати коментар

Ваше ім'я:
Заголовок:
Коментар: *
Захисний код *
Ви забули написати коментар
Код на зображенні не вірний
додати
відміна
Зачекайте...
Завантаження коментарів

©2006 - 2022 "Cooking ZONE"
Використання матеріалів cookingzone.net дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на cookingzone.net.