вибрати мову: по-русски · українською
ще не користувач? приєднуйтесь! · вже користувач? увійти

"Ми хотіли зробити щось прямо протилежне Starbucks" – Ло Остергард

дискусії
 
 
"Ми хотіли зробити щось прямо протилежне Starbucks" – Ло Остергард
 
 

 

Ло Остергард, хазяйка найказковішого кафе в Копенгагені, The Royal Cafe розповіла CZ про те, як осучаснити старі рецепти і навчитися бачити прекрасне.

Розкажіть про концепцію The Royal Cafe!

Ми хотіли зробити щось прямо протилежне Starbucks. Це повинно бути щось нове. Зазвичай, коли Ви заходите в кав'ярню, то вже знаєте: що буде в меню і яким буде інтер'єр. Ви купуватимете стандартні напої і сендвічі по всьому світу. Тому коли нам трапилася нагода створити кафе, то ми вирішили зробити щось інше, і щось данське.

Що було на цьому місці раніше?

Тут був магазин, де продавали ювелірні вироби, а ще раніше – Різдвяний ринок. Тут були низькі стелі, темно і усі вікна були завішані.

Мені здавалося, що високі стелі тут були і раніше.

Ні, ми зробили їх самі і змінили вид цього приміщення, щоб знову можна було дивитися на вулицю. Ми вирішили готувати страви данської кухні, адже про неї усі забули. У нас є смьореброд, родом з 16-го століття, а усі їдять бургери і сендвічі. Вони такі величезні, що за раз не можна спробувати багато смаків. Тому ми подумали: а чом би не зробити бутерброд маленьким? Ще ми любили подорожувати по Японії і нам дуже подобалися суші. Ми подумали, що зробимо бутерброди розміром з суші, назвавши наше творіння "смуші". Початок слова – від смьореброд, кінець – від суші. Вони до речі дуже корисні адже ми використовуємо для їх приготування свіжі інгредієнти. Наприклад, житній хліб. А ще безліч місцевих сезонних інгредієнтів. До речі, для того, щоб навчиться робити смьореброд, вчаться чотири роки. Їх готують тільки жінки.

Так довго?

Так для того, щоб майстерно їх готувати, вимагається стільки часу.

Чому їх готують тільки жінки?

Я розповім Вам одну історію: колись в Данії жила дівчинка, яка залишилася без батьків і щоб прогодувати братів і сестер вона робила такі бутерброди і продавала їх на ринку. Король, побачивши її, сказав, що вона може продавати їх, але колись у неї будуть свої діти і їй треба буде готувати це для своїх дітей. Відтоді повелося, що готувати їх повинні тільки незаймані дівчата. Звичайно, зараз рамки вже не так строгі. Але страва називається "Відкритий сендвіч, приготований незайманою". Колись їх могли готувати тільки незаміжні дівчата.

Така цікава традиція!

Тому ми намагаємося підтримувати традиції. У 60-х, коли стало модно усе американське, данські блюда відійшли на другий план. Люди просто забули про них. Їм потрібні були тільки сендвічі.

У нас в Україні схожа ситуація склалася зараз. Заклади, де подають страви української кухні, стали занадто фольклорними. Тому для мене Ваша концепція революційна. Поєднання сучасності і традицій – це просто відмінно.

Ви можете зробити щось схоже у Вас в Україні. Упевнена, що Ваша бабуся або мама готували відмінні національні страви.

До речі, філії Вашого кафе відкрилися в Токіо!

Так, через рік після відкриття до нас приїхали з Японії і попросили продати франшизу. Після тривалих переговорів ми погодилися і вже через рік кафе відкрилося в Токіо. Ми навчили людей, передали рецепти і оформили інтер'єр.

Воно виглядає точно як тут?

Ні, ми не хочемо повторюватися. Ми не хочемо Макдональдса. Це тільки та ж їжа.

Ви також подаєте десерти?

Так, через хвилину Вам подадуть традиційний данський десерт – суп з ягід. Це літня страва. Для того, щоб приготувати зимовий його варіант – ягоди консервують. До нього обов'язково треба додавати вершки – смак відмінний! Таким чином ми намагаємося відроджувати наші старі рецепти.

Як часто Ви змінюєте меню? Чи воно більш-менш однакове?

Так, ми міняємо меню кожних пів-роки. І ще на Різдво. В цей час воно не змінюється з року в рік.

Який найбільш незвичайний інгредієнт Ви використовуєте?

Існує книга, в якій описані найбільш незвичайні страви у світі. Номер один там – з Данії. Я була так здивована. У перекладі з данської "Dyrlægens natmad" означає "нічний кошмар вегетаріанця". Це бутерброд, на якому лежать різні субпродукти зі свинини. Зверху, до речі, там – холодець зі свинини.

Розкажіть про художницю, що оформила Ваше кафе.

Її звуть Єва Стенгаде. Свої творіння вона робить, вирізуючи їх з паперу. Наприклад ту роботу, яку Ви бачите при вході в кафе, вона робила три місяці. Зараз вона стає дуже популярною. Про неї нещодавно написав французький і китайський Elle. Скоро в Стокгольмі відкриється її персональна виставка. У неї дуже цікава історія успіху. Вона завжди любила щось вирізувати і була журналісткою. Свої творіння вона ховала під килим в домі. Одного разу один з її колег перечепився через килим і тут побачив її вирізки. І сказав, що розповість про неї друзям з музею. Ті, побачивши роботи жінки, сказали що негайно організовують виставку. До речі, вона зараз живе в Норвегії.

Добре, що Ви вибрали саме такий вид мистецтва для декорування.

Так, він підходить нам, такий казковий. Я завжди думала, що коли Ви живете в маленькій квартирі, то повинні навіть тоді подорожувати, хоч би візуально. Інакше стає нудно. Тому ми часто вносимо маленькі зміни в інтер'єр.

Це популярне місце в Копенгагені?


Так, до нас приходять усі: і п'ятирічні дівчатка, і дев'яносторічні старенькі. Більшість наших відвідувачів – космополіти. Їм усе цікаво. Вони допитливі! Тому мені подобається що тут можна зустріти кого завгодно. Сюди приходять відкриті люди. З ними пріємно спілкуватися. Це як приймати гостей вдома.

Це схоже на салони!

Дійсно, це так! І це прекрасно!

 

 
 
"Ми хотіли зробити щось прямо протилежне Starbucks" – Ло Остергард
 
 
 
 
"Ми хотіли зробити щось прямо протилежне Starbucks" – Ло Остергард
 
 
 
 
"Ми хотіли зробити щось прямо протилежне Starbucks" – Ло Остергард
 
 
 
 
"Ми хотіли зробити щось прямо протилежне Starbucks" – Ло Остергард
 
 
 
 
"Ми хотіли зробити щось прямо протилежне Starbucks" – Ло Остергард
 
 
 
 
"Ми хотіли зробити щось прямо протилежне Starbucks" – Ло Остергард
 
 
 
 
"Ми хотіли зробити щось прямо протилежне Starbucks" – Ло Остергард
 
 
 
 
"Ми хотіли зробити щось прямо протилежне Starbucks" – Ло Остергард
 
 

 

Автор: Оленка Мартинюк.


Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Ім'я друга: *
E-mail друга: *
надіслати
відміна

Коментарі користувачів: (
2
)

Написати коментар

Написати коментар

Ваше ім'я:
Заголовок:
Коментар: *
Захисний код *
Ви забули написати коментар
Код на зображенні не вірний
додати
відміна
Зачекайте...
Завантаження коментарів

©2006 - 2022 "Cooking ZONE"
Використання матеріалів cookingzone.net дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на cookingzone.net.