вибрати мову: по-русски · українською
ще не користувач? приєднуйтесь! · вже користувач? увійти

Як красиво фотографувати їжу

топ

Зовсім необов'язково бути професійним фотографом, щоб апетитно фотографувати їжу. Подивіться на картинки сучасних блогів – вони прекрасні саме завдяки тому, що їх фотографують кулінари-аматори. Ті вкладають в них душу. Перед Вами поради, як красиво фотографувати їжу.

 

 
 
Як красиво фотографувати їжу
 
 

 

1. Використовуйте природне освітлення. Ніяке професійне освітлення не зрівняється з цим. Пряме сонячне світло занадто яскраве: воно вимиває кольори. Краще всього фотографувати біля вікна яке виходить на північ або південь в середині дня.

 

 
 
Як красиво фотографувати їжу
 
 

 

2. Ви фотографуєте не лише їжу, але і тарілки, а також сервірування. Тому підбирайте їхній колір так, щоб вони підкреслювали або відтіняли їжу. Наприклад, блакитний та фіолетовий прекрасно підходять до їжі коричневого кольору.

 

 
 
Як красиво фотографувати їжу
 
 

 

3. Не бійтеся неакуратності. У ресторанах усі компоненти страви ідеально розкладені, але вдома дозвольте собі трохи хаосу. Розводи соусу і розсипані овочі іноді можуть виглядати краще, ніж страва з Мішленівського ресторану.

 

 
 
Як красиво фотографувати їжу
 
 

 

4. Використовуйте реквізит, який дозволить створити абсолютно іншу атмосферу. Усе завдяки скатертинам та столовим приборам. Антураж в цій справі дуже важливий.

 

 
 
Як красиво фотографувати їжу
 
 

 

5. Фотографуйте людей разом зі стравами. Згадайте книги рецептів Джеймі Олівера – люди які представляють ті страви – прекрасні.

 

 
 
Як красиво фотографувати їжу
 
 

 

6. Тривимірність допоможе показати текстуру їжі. Можливо, Ви не складаєте печиво гіркою, щоб з'їсти його. Але для фото – це саме те, що потрібно.

 

 
 
Як красиво фотографувати їжу
 
 

 

7. Фотографуйте крупний план візуально-непривабливої їжі. Іноді навіть найсмачніша їжа, негарна на вигляд. У такому випадку фотографуйте ближче, щоб показати текстуру і колір, а не концентруватися на візуальній непривабливості.

 

 
 
Як красиво фотографувати їжу
 
 

 

8. Знімки надкушеной їжі, сфотографовані згори – особливо хороші. Відріжте шматок торта, приберіть одне печиво з дека – так сила порушення ідеальної картинки працює у цьому випадку.


Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Ім'я друга: *
E-mail друга: *
надіслати
відміна

Коментарі користувачів: (
0
)

Написати коментар

Написати коментар

Ваше ім'я:
Заголовок:
Коментар: *
Захисний код *
Ви забули написати коментар
Код на зображенні не вірний
додати
відміна
Зачекайте...
Завантаження коментарів

©2006 - 2024 "Cooking ZONE"
Використання матеріалів cookingzone.net дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на cookingzone.net.