вибрати мову: по-русски · українською
ще не користувач? приєднуйтесь! · вже користувач? увійти

Радійте: львівська майстерня шоколаду тепер у Києві!

місця
 
 
Радійте: львівська майстерня шоколаду тепер у Києві!
 
 

 

Донедавна сходити на філіжанку шоколаду у Києві було проблематично. Чи то тому, що справжнього шоколаду у столиці не робили, чи то тому, що власне культура кав’ярень була інша, не така гостинна і щира. Відтепер на вулиці Антоновича 45, більш відомій як Горького працює філія Львівської майстерні шоколаду. Кажуть, що вона відкрилася на багаточисельні прохання прихильників тієї самої майстерні з Лембергу. Мовляв, втомилися всі їздити за шоколадом. Та й взагалі таке відкриття можна вважати цілим соціо-культурним явищем для Києва адже розмовляють тут виключно українською, весь персонал із західної України, та навіть російськомовні клієнти з третьої фрази переходять на ламану українську. Доречі, все тут привезене зі Львова: столики, антикварні дзеркала, скатертини тощо. Всю продукцію у майстерню привозять зі Львова двічі на тиждень.

Головної атракції, власне, майстерні, де можна спостерігати за тим, як робиться шоколад, немає. Цю привілею має виключно Львів. Однак, незабаром тут планують робити прямі трансляції виготовлення цукерок на великому екрані.

У кав’ярні п’ять залів, кожен різної величини та з різним освітленням. Дівчата-офіціанти навіть зізнаються, що вже навіть чітко знають, на які місця завжди сідають закохані.

Рекомендуємо спробувати: "шоколад по-львівськи" з молоком, гвоздикою, амеретто та паличкою кориці. У кав’ярні навіть подають чай з шоколадом з додаванням м’яти. Звісно, до кави можна купити цукерки ручної роботи. Їх тут приблизно 30 видів. Ціни демократичні: плитка шоколаду - 20 гривень, філіжанка шоколаду - 21 гривня, одна цукерка - 6 гривень. Доречі, жодна людина не виходить з майстерні без маленького пакуночку, чи то з плиткою шоколаду, чи з кількома цукерками.

У планах також відкриття філій у Тернополі, Одесі та Кракові.

Львівська майстерня шоколаду
адреса: Київ, вул. Антоновича (Горького) 45
тел.: 050 46841 91
години роботи: 10:00-22:00

 

Автор: Оленка Мартинюк


Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Ім'я друга: *
E-mail друга: *
надіслати
відміна

Коментарі користувачів: (
16
)

Написати коментар

Написати коментар

Ваше ім'я:
Заголовок:
Коментар: *
Захисний код *
Ви забули написати коментар
Код на зображенні не вірний
додати
відміна
Зачекайте...
Завантаження коментарів

©2006 - 2022 "Cooking ZONE"
Використання матеріалів cookingzone.net дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на cookingzone.net.