вибрати мову: по-русски · українською
ще не користувач? приєднуйтесь! · вже користувач? увійти

"Грузинський лаваш" – щойно з печі

місця
 
 
"Грузинський лаваш" – щойно з печі
 
 

 

Якщо колись ріг вулиць Богдана Хмельницького і Хрещатика був відомий тим, що там можна було купити легендарну київську перепічку, то зараз відомому снеку доведеться потіснитися. 10 днів тому за декілька метрів від вказаного місця відкрився кіоск "Грузинський лаваш", де ентузіасти грузинської общини столиці готують і продають лаваш (5 гривень) і хачапурі (маленький – 13 гривень, великий – 25 гривень).

Усередині кіоску, площею приблизно 2 кв.метра розташувалася величезна піч, що іменується "тоне". Вона займає 70% простору кіоску. У ній знаходиться півтори тонни розігрітої солі, від якої виходить тепло. Щодня тут продається більше 300 лавашів і більше 500 хачапурі. У них вже з'явилися постійні клієнти які дзвонять і замовляють собі їжу рано вранці або ж дорогою додому з роботи. До речі, кіоск працює з 9:00 і до (!) 23:00.

Постійно тут працює 3 людини: двоє печуть і один продає. Продають зазвичай дівчата. CZ зустрівся з Мзією, яка ось вже 15 років живе в Україні зі своєю сім'єю. Незважаючи на 14-годинний робочий день, вона посміхається і випромінює тепло та доброзичливість. Біля кіоску завжди можна зустріти кількох грузинів. Наприклад, директора національного грузинського танцювального колектива. Біля прилавка висить афіша, що повідомляє про їх майбутній концерт.

А, і найголовніше: тут дуже смачно! Все свіжіше і тепле. Неодмінно спробуйте хачапурі, а лаваш візьміть додому! Незабаром, планується відкриття ще 3-4-х кіосків по місту.

ГРУЗИНСКИЙ ЛАВАШ
адреса: ріг вулиць Богдана Хмельницького і Хрещатика
тел для замовлення хачапурі та лаваша: (050) 900 3000
час роботи: 9:00 – 23:00

 

Автор: Оленка Мартинюк


Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Ім'я друга: *
E-mail друга: *
надіслати
відміна

Коментарі користувачів: (
6
)

Написати коментар

Написати коментар

Ваше ім'я:
Заголовок:
Коментар: *
Захисний код *
Ви забули написати коментар
Код на зображенні не вірний
додати
відміна
Зачекайте...
Завантаження коментарів

©2006 - 2022 "Cooking ZONE"
Використання матеріалів cookingzone.net дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на cookingzone.net.