вибрати мову: по-русски · українською
ще не користувач? приєднуйтесь! · вже користувач? увійти

Пол Міазга. Додайте до свого лексикону слово "органічний"

авторські колонки
 
 
Пол Міазга. Додайте до свого лексикону слово "органічний"
 
 

 

Коли в Києві відкрилася мережа магазинів Glossary Organic Products (http://glossary.ua), мені здавалося, що органічне має бути якісним і тільки. Спочатку в магазинах мережі продавалася тільки косметика, проте зараз на додачу до косметичних засобів у них є кафе - Organic Café - яке відкрилося біля головного магазину на Золотих Воротах (вул. Володимирська 40/2; (044) 235 97 55).

Багато продуктів в Україні могли б бути органічним, та їхні виробники про це навіть не підозрюють або ж не прикладають до цього особливих зусиль. Тільки деякі фермери тут можуть дозволити собі дорогі хімікати і добрива, які використовують великі сільськогосподарські підприємства. Ви можете бачити різницю влітку, коли усі овочі і фрукти смішних форм потрапляють на ринок за низькими цінами тільки тому, що погано продаються в супермаркеті. Це смішно, але я дотримуюся думки, що усе, що виглядає "смішно", набагато смачніше чи як мінімум має більш природній смак.

Мені подобається усвідомлювати, що в Києві є як мінімум одне місце, яке промотує ідею "органічного". Може вони не відрізняються від інших ресторанів в місті, але як на мене найкраще - це те, що вони намагаються популяризувати усе органічне. Навіть українцям потрібно думати про те, що вони їдять і як були вирощені продукти.

Повертаючись до Organic Café, у якому подають сніданки, обіди і вечері (кафе відкрите щодня з 8-мої ранку до 10-тої вечора). Я не їв там (тільки заходив колись), однак, точно навідаюся ще і мені сподобається це місце. У них хороший вибір як мені здається смачних страв (у меню страви української і континентальної кухонь з деякими варіаціями), які подають в просторі, де не палять у центрі міста в залитому природним світлом приміщенні. Це напевно найкраще місце в місті як на мене (і напевно для багатьох інших), де можна насолодитися смачною органічною їжею. Ціни, до речі, теж прийнятні.

Автор: Пол Міазга – канадський шеф-аматор, а також гурман, що живе у Києві з 2001 року. У минулому редактор рубрики "Розваги" у виданні Kyiv Post. У вільний від викладання в своїй кулінарній школі UkeyThai, працює журналістом-фрілансером, а також англомовним редактором.


Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Ім'я друга: *
E-mail друга: *
надіслати
відміна

Коментарі користувачів: (
0
)

Написати коментар

Написати коментар

Ваше ім'я:
Заголовок:
Коментар: *
Захисний код *
Ви забули написати коментар
Код на зображенні не вірний
додати
відміна
Зачекайте...
Завантаження коментарів

©2006 - 2024 "Cooking ZONE"
Використання матеріалів cookingzone.net дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на cookingzone.net.