вибрати мову: по-русски · українською
ще не користувач? приєднуйтесь! · вже користувач? увійти

Пол Міазга. Thank You for Non-Smoking

авторські колонки
 
 
Пол Міазга. Thank You for Non-Smoking
 
 

 

Чи вловили Ви каламбур в англійському заголовку? Річ у тому, що я хочу віддати належне (по праву) тим київським ресторанам в яких тим, хто не палить, дають кращі місця (або навіть усі місця).

Так от, дякую: "Оливі", TGI Friday's, Il Patio, Sky Art Café (там не можна палити взагалі)"Гімалаям" (також тільки для тих, хто не палить), the Tap Room в Golden Gate Irish Pub, Belle – Vue, McDonald's (якщо збираєтеся поїсти з дітьми, то Вам треба уникати цигаркового диму), Aroma, "Реприза", "Пузата хата", Buddha Bar і усі інші заклади в місті, котрі надають перевагу тим, хто не палить, яких я не можу згадати. І якщо Ви помітили; з деякими виключеннями ці ресторани завжди заповнені відвідувачами. Чи стали їхні справи йти гірше від того, що вони не давали місця тим, хто палить? Ніскільки.

Медичні дослідження останніх років продовжують оповіщати про шкоду пасивного паління. Навіть те, що називають "прокуреністю" – жахливим запахом у волоссі і на одязі, котрий переслідує Вас, коли Ви виходите з накуреного бару чи ресторану – усе це токсичніше, ніж Ви думали. З чого складається цей жахливий запах? Важкі метали такі як миш'як, свинець, кадмій та інші відомі канцерогени. Ви пішли з бару кілька годин тому, а ці метали і особливо отруйні кислоти досі діють, повільно вбиваючи Вас. Більше можна прочитати тут і тут.

Минулого тижня я просив своїх читачів бути розважливими і використовувати здоровий глузд у виборі їжі для себе. Також настав час робити розумний вибір: де харчуватися в місті. Якщо Ви не палите, то навіщо часто навідуватися туди, куди постійно ходять курці? Якщо у Вас є діти, вибір стає ще однозначнішим.  Озирніться та візьміть до уваги місця, які пропонують приємний простір для тих, хто не палить; не погоджуйтесь на те, щоб постійно мати столик на першому поверсі або ж в глибині залу (всеодно дим проникає і туди також).

Автор: Пол Міазга – канадський шеф-аматор, а також гурман, що живе у Києві з 2001 року. У минулому редактор рубрики "Розваги" у виданні Kyiv Post. У вільний від викладання в своїй кулінарній школі UkeyThai, працює журналістом-фрілансером, а також англомовним редактором.


Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Ім'я друга: *
E-mail друга: *
надіслати
відміна

Коментарі користувачів: (
1
)

Написати коментар

Написати коментар

Ваше ім'я:
Заголовок:
Коментар: *
Захисний код *
Ви забули написати коментар
Код на зображенні не вірний
додати
відміна
Зачекайте...
Завантаження коментарів

©2006 - 2024 "Cooking ZONE"
Використання матеріалів cookingzone.net дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на cookingzone.net.