cookinzone Роздрукувати


Апельсиновий мармелад

Апельсиновий мармелад
Інгредієнти:

Вихід: 1,5 - 2 л.
Час приготування : 2 години 30 хв. + маринування

  • 4 великі апельсини,
  • 2 лимони,
  • 2 кг цукру,
  • 2 л води.
Спосіб приготування:

З апельсинів грубо зрізати шкірку з білим шаром і порізати її тонкою соломкою. Видавити сік, залишки від апельсина покласти на шматок марлі. З лимона видавити сік. Шкірку лимона дрібно порізати і покласти до апельсинових залишків, марлю зав'язати в мішечок.

У сотейник вилити сік, воду, висипати апельсинову шкірку і додати марлевий мішечок з цитрусовими залишками і довести до кипіння. Зняти з вогню, досипати цукор і помішувати доки увесь цукор не розчиниться. Накрити і залишити маринуватися на ніч при кімнатній температурі.

Наступного дня знову довести до кипіння. Збавити вогонь до маленького і варити без кришки протягом 2-х годин. Прибирати піну якщо вона з'явитися в процесі варіння. Витягнути марлевий мішечок, зцідити усі соки в каструлю. Перемкнути вогонь на середній і часто помішуючи варити, поки кухонний термометр не покаже 105°С, приблизно 30 хв.

Готовність можна перевірити і іншим способом: трішки мармеладу покласти на тарілку і швидко охолодити в холодильнику до кімнатної температури, не нижче. Якщо мармелад не розтікається і не дуже густий він готовий. Якщо він розтікається, продовжуйте готувати, якщо дуже густий додайте трішки води.

Розлити мармелад в підготовлені стерилізовані, сухі! банки і закрити кришками. Обмотати рушником і повністю охолодити. Мармелад можна зберігати в темному сухому місці протягом року.
Copyright © 2006-2024 Cooking Zone
Автор проекту Sergius