cookinzone Роздрукувати


Зацукрований імбир

Зацукрований імбир
Інгредієнти:
  • 500 г свіжого імбиру, почистити,
  • 800 г цукру, плюс ще трохи,
  • 1 л води,
  • щіпка солі.
Спосіб приготування:

Порізати імбир максимально тоненькими скибочками за допомогою гострого ножа. Перекласти імбир в каструлю (емальовану або з нержавіючої сталі). Долити достатньо води, щоб покрити імбир. Довести до кипіння. Зменшити вогонь і варити приблизно 5 хв. Процідити. Залити імбир водою ще раз, довести до кипіння і варити 10 хв.

У каструлі змішати цукор і 1 л води. Додати дрібку солі і скибочки імбиру. Готувати, поки температура досягне 106°C. Якщо планується тривале зберігання імбиру в сиропі, то можна додати в цукор 1-2 ст. л. кукурудзяного сиропу. Завдяки цьому можна уникнути подальшої кристалізації.

Зняти з вогню і дати настоятись мінімум годину. Можна залишити на ніч. Можна також покрити скибочки імбиру цукром. Для цього їх необхідно просушити, поки імбир все ще гарячий.

Зберігати імбир потрібно в сиропі або в цукрі. Струсити зайвий цукор і викласти скибочки імбиру на решітку. Залишити на ніч, щоб вони підсохли. Цукор можна повторно використовувати, наприклад, для приготування тіста або морозива.

Імбир в сиропі можна зберігати в холодильнику 1 рік. Імбир в цукрі можна зберігати при кімнатній температурі декілька місяців.
Copyright © 2006-2024 Cooking Zone
Автор проекту Sergius