cookinzone Роздрукувати


Апельсиновий конфітюр

Апельсиновий конфітюр
Інгредієнти:
  • 450 г апельсинів,
  • 225 г цукру,
  • 120 мл води,
  • 1 ч. л. лимонного соку.
Спосіб приготування:

Апельсини помити і акуратно зняти цедру. Розрізати апельсини на 4 частини. Видалити м'якоть, залишаючи тільки шкірку. Сформувати "рулетики" з шкірки і закріпити їх за допомогою зубочистки або товстої нитки з голкою. Поставити у велику миску з холодною водою на 24 год., змінюючи воду кожні 3-4 год.

Воду злити, а апельсинові "рулетики" перекласти в глибоку каструлю. Залити холодною водою, щоб вода їх повністю вкрила. Довести до кипіння, зняти з вогню і злити воду. Повторити ту ж процедуру, але цього разу апельсинова шкірка повинна кипіти 6-8 хв., поки вона стане м'якою.

В окремій каструлі приготувати цукровий сироп (співвідношення цукру і води 2:1). Сироп повинен покипіти кілька хвилин. Зняти з вогню.

Витягнути з апельсинових "рулетиків" нитку або зубочистки. Перекласти їх в сироп. Залишити на ніч. На наступний ранок довести до кипіння і варити 5-10 хв. на повільному вогні, щоб утворився густий сироп. Зняти з вогню і дати трохи охолонути. Додати лимонний сік.

Для зберігання в невеликих баночках їх спочатку потрібно стерилізувати. Також можна перекласти конфітюр в одну велику банку і зберігати в холодильнику 4-6 місяців.       
Copyright © 2006-2024 Cooking Zone
Автор проекту Sergius