вибрати мову: по-русски · українською
ще не користувач? приєднуйтесь! · вже користувач? увійти

Мікрохвильові печі - новий погляд на кухарську справу

24.06.2017
Мікрохвильові печі - новий погляд на кухарську справу

Електричні прилади, за рахунок електромагнітного випромінювання розігрівні продукти харчування, називаються мікрохвильові печі. Ці пристрої, з моменту їх появи, швидко здобули визнання суспільства і тепер вдало застосовуються в народній кухні. Особливість приготування або підігрівання продуктів в мікрохвильовій печі виражена високою швидкістю процесу. Електромагнітні хвилі дециметрового діапазону 2,450 - 3,000 ГГц, нагрівають продукт, буквально, протягом декілька секунд. 

 

Покупцеві про мікрохвильові печі

 

Конструкції НВЧ-пічок, зроблені спеціально для побутового використання, мають потужність 500 - 3000 Вт. Так, вибір пропозицій на http://price.ua/catalog372.html дозволяє купити мікрохвильову піч під будь-які запити потенційного кухаря. Окрім різноманітності технічних параметрів, виробники мікрохвильових печей потурбувалися і про дизайнерську складову. Асортимент приладів, з точки зору дизайну, вражає не менше функціональності.

 

Якщо розглядати наявні на ринку мікрохвильові печі по їх конструктивних особливостях, покупець неминуче зіткнеться з трьома основними видами мікрохвильових печей: 

 • прості, 
 • гриль, 
 • конвекційні.

 

Схеми простих НВЧ-пічок зроблені тільки з розрахунком на генерацію робочого випромінювання. Склад таких приладів обмежується наявністю електромагнітного випромінювача (магнетрона) і стандартною системою управління. Досконалішими вважаються два інші види мікрохвильових печей, які оснащуються додатково грилем (на кварці або на тенах) і конвектором.

 

Управління мікрохвильовими печами - це теж критерій, що розділяє прилади на три групи:

 • механічні, 
 • кнопкові, 
 • сенсорні. 

 

Перші управляються механічним способом (напівавтомат), включаючи відлік часу і регулювання потужності. Тут застосовуються механічні реле часу і ступінчастий ручний перемикач рівня нагріву. Мікрохвильові печі, керовані кнопковим механізмом, зазвичай оснащуються мікроконтроллером. Процес приготування на таких приладах здійснюється вже в автоматичному режимі. Те ж саме відноситься до сенсорних моделей. Різниця лише в заміні кнопок сенсорами.

 

На замітку власникам НВЧ-пічок

 

Зазвичай правила експлуатації мікрохвильових печей дохідливо пояснюються в супровідній документації. Але століття комп'ютерних технологій відівчило людей читати з паперового носія. Тому тут нагадування в цифровому виді: 

 • не можна застосовувати в печі металевий посуд, 
 • нагріваючи рідини в герметичному посуді недопустимий, 
 • відправляючи в піч сосиски в поліетиленовій оболонці - проткни оболонку, 
 • не можна готувати в мікрохвильовій печі цілісні яйця птахів, 
 • незавантажена продуктами включена мікрохвильова піч - це ризик її ушкодження. 

 

Висновок

 

Поява мікрохвильових печей в побуті деякий час супроводжувалася народженням безлічі міфів. Наприклад, стверджувалося, що цей тип устаткування кардинально змінює структуру харчових продуктів. Інший раз дослідники печей доходили до повного абсурду, доводячи, що прилади здатні працювати як РЛС. Звичайно ж, мусирувалася тема шкоди мікрохвильових печей для організму людини. Проте усе це не більше ніж домисли. Устаткування справно служить людям ось вже декілька десятків років, допомагаючи швидко і смачно готувати їжу.


Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Ім'я друга: *
E-mail друга: *
надіслати
відміна

Коментарі користувачів: (
0
)

Написати коментар

Написати коментар

Ваше ім'я:
Заголовок:
Коментар: *
Захисний код *
Ви забули написати коментар
Код на зображенні не вірний
додати
відміна
Зачекайте...
Завантаження коментарів

©2006 - 2023 "Cooking ZONE"
Використання матеріалів cookingzone.net дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на cookingzone.net.