cookinzone
Роздрукувати

Готуємося до Нового Року та Різдва!

29.12.2014
Готуємося до Нового Року та Різдва!

Готуємося до Нового Року та Різдва!

Свята на носі, а Ви ще не визначилися що приготувати? Тоді рекомендуємо прочитати цей матеріал, в якому ми зібрали найцікавіші підбірки рецептів та статей.

1. Топ 10 новорічних коктейлів з шампанським
Ну який же Новий Рік без шампанського – звук пострілу корка, насолода видом келихів заповнених вмістом з маленькими бульбашками, і легке поколювання напою на язиці. Звичайно, пити шампанське під удари курантів це класика яка повторюється з року в рік, але сьогоднішній день закликає нас все більше експериментувати, пізнаючи нові смаки. І щоб свято пройшло шумно і весело, пропонуємо Вам робити коктейлі, але не ті стандартні, які ми звикли бачити на кожній вечірці, а святкові і обов'язково з шампанським.

2. Як же без нього? 10 найкращих рецептів олів'є
Плануючи новорічне меню, Ви однозначно думали про салат, який ще з дитинства асоціюється з Новим Роком. Але ось біда, стандартні версії салату вже зовсім набридли, а над новими, зовсім немає часу думати. Ми вирішили Вам трішки допомогти і склали топ кращих рецептів олів'є.

3. Топ-11 десертів для новорічних свят
Який же Новий Рік та Різдво без солодощів і випічки?! Ваші гості належним чином оцінять витрачені зусилля, адже саме для цих свят у світі вигадують найкрасивіші та найбільш смачні рецепти.

4. 10 порад, як пережити похмілля
Краще звичайно не перестаратися з алкоголем, але якщо вже так сталося тоді Вам допоможуть наші поради.

5. Пол Міазга. Випічка на Різдво в західному стилі
Цей час у мене завжди асоціюється з домашньою випічкою. Моя мати і бабуся зазвичай пекли різновиди класичних північноамериканських тістечок для нас і численних гостей, яких ми запрошували в наш будинок на свята. Вони завжди були дуже смачними, а їх приготування не віднімало багато часу – ось дві причини, по яких вони залишаються популярними і сьогодні.

6. ТОП 9 різдвяного печива
У кожній країні світу існує традиційне печиво, яке випікають до Різдва. Ми пропонуємо Вам підбірку найяскравіших з них.

Також пропонуємо подивитися повну колекцію Новорічних і Різдвяних рецептів.

Copyright © 2006-2024 Cooking Zone
Автор проекту Sergius