cookinzone
Роздрукувати

Пол Міазга. Заклади з самообслуговуванням

авторські колонки
 
 
Пол Міазга. Заклади з самообслуговуванням
 
 

 

Кафе "Арома" з головним закладом на вул. Дмитрова 5 (а також з ще одним, який повинен відкритися в бизнес-центрі "Євразія" на вул. Жилянській), особливий вид першопроходців для українських ресторанів: у них взагалі немає офіціантів. Замість цього, коли Ви робите замовлення на касі, Ви залишаєте своє ім'я (будь-яке, головне, щоб Ви на нього відгукнулися) і забираєте їжу та напої, коли Ваше ім'я називають.

На Заході, де цілі легіони таких ресторанів, в основному так продають бургери в закладах, в яких важливі веселощі. Туди приходять компаніями і сім'ями, а також спеціально вигадують безглузді імена, щоб при їх оголошенні усі дивилися, хто ж йде за замовленням чи як мінімум сміялися з назви. Однак, кафе "Арома" – ізраїльська мережа, яка має філії у США, Канаді, Румунії, Казахстані і на Кіпрі, не покладається тільки на трюки в залученні клієнтів і утримуванні їх.

"Арома" кафе змогло б вижити тільки на чудовій каві, яку вони самі обсмажують, і сендвічах, салатах та інших стравах, які у цьому закладі великі, смачні і за розумними цінами. Так як клієнти повинні самі забирати свою їжу, навіть при великому потоці людей , вони швидко будуть приходити і йти, і немає потреби довго чекати.

Більше інформації про кафе "Арома" і його закладах в Україні на офіційному веб-сайті мережі.

Автор: Пол Міазга – канадський шеф-аматор, а також гурман, що живе у Києві з 2001 року. У минулому редактор рубрики "Розваги" у виданні Kyiv Post. У вільний від викладання в своїй кулінарній школі UkeyThai, працює журналістом-фрілансером, а також англомовним редактором.


Copyright © 2006-2024 Cooking Zone
Автор проекту Sergius