cookinzone
Роздрукувати

Останні враження від вечері в легендарному El Bulli

різне
 
 
Останні враження від вечері в легендарному El Bulli
 
 

 

Напередодні закриття культового ресторану El Bulli кількість запитів на бронювання столика неодноразово збільшилося. Фотограф Філ Оу став одним з щасливчиків і розповів про те, як усе відбувається усередині.

Цього року тільки  8 тисячам чоловік з двох мільйонів пощастило отримати підтвердження бронювання столика  в El Bulli цього року. Як Ви дістали "золотий квиток" El Bulli?

Я подавав запит щороку і ніколи навіть не сподівався на удачу. Врешті-решт усе вийшло через мою подругу Кеті Вілсон – я поїхав замість людини, у якої вкрали паспорт.

Якими були Ваші перші враження від El Bulli?

Ви приїжджаєте, коли Вам скажуть. У нашому випадку це була 6-та година вечора. Серед нас було багато людей різного віку і національностей. Це не був показ мод, але присутні виглядали дуже стильно.  Наприклад, я був в помаранчевому нейлоновому костюмі від Jil Sander.

Там було багато фотоапаратів?

Фотоапарати були у людей за кожним столом – навіть у італійської пари середнього віку. Інші фотографували на мобільні. Деякі страви були ну просто дуже красивими. Однак, у випадку з першими поданими стравами, які були замороженими або делікатнішими, персонал рекомендував нам не фотографувати їх, а негайно їсти або усе розтане.

Вам давали детальні інструкції до кожної страви?

Нам вказували, коли щось було неїстівним. Наприклад, "Не їжте це, це – паличка"! Треба було бути обережним, але це було нелегко оскільки впродовж трапези завдовжки 4-х годин ми пили вино.

Ця пригода перевернула Вашу свідомість?

Я почав по-іншому сприймати їжу. У цей ресторан не приходять, щоб наїсться. Доля шарму і в недосяжности місця – дві години їзди від Барселони в горах. El Bulli схожий на замок у небі.

Якщо добиратися не на вертольоті, то треба зупинятися в найближчому населеному пункті?

Так, можна влаштувати собі пляжний відпочинок на Коста Брава. Я обідав в маленькому ресторанчику Rafa's. Там було дуже смачно, але це було щось абсолютно несхоже на El Bulli: свіжі, прості морепродукти, приправлені оливковою олією і сіллю, приготовані на грилі. Я десь читав, що багато шефів з El Bulli (включаючи Адріа), вирушають сюди на свій вихідний.

 


Copyright © 2006-2024 Cooking Zone
Автор проекту Sergius