cookinzone
Роздрукувати

10 порад, як пережити похмілля

топ
 
 
10 порад, як пережити похмілля
 
 

 

Приготуйте собі суп-місо з яйцями

Це популярно в Японії. Цей суп постачає багато елементів, які потрібні нашому організму, щоб почувати себе краще: вода, сода та інші поживні речовини, які вийшли з організму під впливом алкоголю. Оскільки це їжа з ферментами, в якій є здорові бактерії, місо може допомогти при проблемах з травленням. Багато алкоголю руйнує слизову оболонку шлунку і часто може призвести до неприємних побічних ефектів травлення. А цистеїн, що знаходиться в яйцях, розщеплює токсин ацетальдегід, який сприяє похміллю, тому на сніданок після вечірки треба їсти яйця і не нехтувати жовтками.

Прийміть "Омега-3"

Не забудьте про них, коли Ви повернетесь додому і коли прокинетесь. Алкогль викликає запалення (це корінь усіх проблем із здоров'ям), а "Омега-3" добре з ним бореться. Як і втім з побічними ефектами впливу алкоголю на Вашому обличчі: суха, проблемна, закупорена шкіра.

Випийте настій з чайного гриба

Так, це дивний чай і в ньому навіть може бути трохи алкоголю. Але від нього однозначно стає краще. Адже там є ферменти, а це добре для шлунку у Вашому стані. Можна запитати поради із цього приводу у більш досвідченої Ліндсі Лоан і схожих на неї подруг.

Займіться сексом

Від фізичних контактів виділяється окситоцин та інші гормони "щастя". Важливо, щоб Ви були з людиною, яка Вам подобається, інакше це не допоможе впоратися і з похміллям у тому числі.

Рухайтесь

Наприклад, запишіться на масаж. Він допоможе тому, що також провокує виділення гормонів "щастя", а ще зміцнить Вашу імунну систему лейкоцитами.

Спробуйте гідротерапію

Контрастний душ – ідеальний в таких випадках адже він прискорює циркуляцію крові і виведення токсинів. Такий душ або ванну з водою різних температур легко зробити вдома.  Можна додати декілька крапель евкаліптової олії у ванну з холодною водою. Або ж наберіть ванну гарячої води і сполосніться холодною. Дуже важливо, що Ви пітнітимете і тому треба негайно поповнити запаси води в організмі. Приготуйте собі відразу лимонну або огіркову воду.

Трохи позаймайтеся!

Якщо від вправ Вам стає краще, то робіть їх!  Тут важливо не зневоднювати організм і не перестаратися з вправами. Вони прискорюють циркуляцію крові, допомагають виводити токсини і сприяють виробленню гормонів "щастя". 

Зробіть собі банановий/чорничний/капустяний/лимонний смузі

Антиоксиданти. Калій. Натуральні підсолоджувачі. Ензими для травлення. Головне, зробіть свіжий смузі, а не купуйте готовий в магазинах.

Пийте кокосову воду з кокоса


Це натуральний напій, багатий протеїнами, схожий на ті, які п'ють спортсмени, щоб поповнити сили. У кокосовій воді знаходяться ті самі 5 електролітів, що і в крові людини. Її також використовують в невідкладних випадках в медицині.

Насолоджуйтесь Вашим похміллям

Всеодно Вам потрібне перезавантаження. Ви давно не брали вихідний. І не дивилися телевізор вдень. Ваші справи можуть почекати до завтра!


Copyright © 2006-2024 Cooking Zone
Автор проекту Sergius