cookinzone
Роздрукувати

Пол Міазга. Ідентифікація українських супермаркетів

авторські колонки
 
 
Пол Міазга. Ідентифікація українських супермаркетів
 
 

 

Великим супермаркетам міста знадобилося декілька років, щоб усвідомити свої сильні сторони і розвивати їх. Я розповім Вам про те, яким має бути супермаркет, проте для мене "Мегамаркет" по вул.Горького 50 і "Фуршет Гурман" в "Мандарин Плаза" в центрі – моя сфера мешкання.

Коли "Фуршет" відкрився на цьому культовому місці як цілодобове місце для шопінгу, то усі знали його як локацію, де можна купити делікатеси, м'ясо і товари які важко дістати такі як кленовий сироп, арахісове масло та соєве молоко. А ось "Мегамаркет" завжди був місцем, де можна було придбати дешеву випивку, практично будь-які молочні продукти, які Вам тільки замануться, а також імпортовані фрукти трави і овочі, деякі з яких я досі не знаю, як готувати.

Останнім часом ці відмінності стали ще більше явними: у Фуршеті Гурман" намагаються створити умови для купівлі усе більш делікатесних продуктів для тих, хто знаходиться в районі Бессарабки, а "Мегамаркет" на Горького все більше перетворюється на супермаркет західноєвропейського зразка: дівчата-промоутери пропонують пробники нових товарів, там безліч охоронців, щоб ідентифікувати злодіїв, а також багато кас.

Це добре і корелює зі світовою тенденцією, яка існує вже декілька десятків років. У Німеччині є Lidl і Aldi: в одному можна купити м'ясо і консервації, в другому свіжі фрукти і овочі. До "Мегамаркету" ніколи не приходитимуть за смаженим червоним перцем або свіжими фарфалле, так само як і в "Фуршет Гурман" ніколи не йтимуть за молоком в літровій упаковці, свіжими зеленими манго чи пачкою замороженого шпинату.

Невідомо, чи домовилися директори кожної мережі про такий розподіл, але мені здається, що це логічно. Деякі українці не припиняють бути вимогливими та прискіпливими покупцями, але якщо Ви стежите за сімейним бюджетом, як я і моя дружина, то хочете купувати кращі продукти за найзручнішою ціною. (Зазвичай я купую свіжі яйця, хліб, фрукти і овочі на легендарних критих ринках міста. Я вважаю за краще вести справи з простими людьми, а не з корпоративними монстрами.)

Економний споживач знає про усі відмінності, згадані вище та використовує їх. Тих, кому лінь ходити за покупками трохи дали свого району щоб придбати краще молоко, або ж тим, хто не переживає про те, як виглядає м'ясо, яке вони купують, а також яке воно на смак, використовує система. Здається, ми прийшли до деякого консенсусу, хіба ні?

А для таких як я, щоденні купівельні потреби яких не задовольняють навіть ці два місця, купівля продуктів не означає стан експлуатованого або ж експлуататора, це швидше відкриття; я досі знаходжу дивні місця які продають нові і цікаві товари. Тут я маю на увазі не лише Delight (хоча я живу біля нього), але навіть я іноді страшно хочу заплатити велику суму за морську сіль зі смаком васабі або ж за свіжі коричневі (королівські) шампіньйони.

Автор: Пол Міазга – канадський шеф-аматор, а також гурман, що живе у Києві з 2001 року. У минулому редактор рубрики "Розваги" у виданні Kyiv Post. У вільний від викладання в своїй кулінарній школі UkeyThai, працює журналістом-фрілансером, а також англомовним редактором.


Copyright © 2006-2024 Cooking Zone
Автор проекту Sergius