cookinzone
Роздрукувати

Пол Міазга. Про шкоду поліетиленових пакетів

авторські колонки
 
 
Пол Міазга. Про шкоду поліетиленових пакетів
 
 

 

Поліетиленові пакети, які Ви отримуєте при купівлі фруктів і овочів, я не люблю. Взагалі, коли вони зачіпляються на гілки високих дерев в Києві (Торонто або будь-якому іншому місті), я розумію, чому я їх ненавиджу. Якби існував прапор для наших марнотратних, гіпер-конс’юмеристських часів, то це був би поліетиленовий пакет, що зачепився за гілку дерева.

По можливості я використовую полотняну сумку багаторазового використання щоб нести продукти і повторно використовую ті пакети, які купив в супермаркетах. Врешті-решт їх можна використовувати багаторазово перед тим, як вони стануть непридатними до вживання. Проте при купівлі продуктів у більшості продавців овочів і фруктів вважалося б майже злочином використовувати їх повторно або відмовлятися від безкоштовної пропозиції. Я погоджуюся на новий пакет тільки коли мій старий вже зовсім зносився або ж я ніс в ньому м'ясо чи рибу.

Я не стану навіть і говорити про те, скільки разів я намагався пояснити продавцям в місті, що мені не потрібний новий поліетиленовий пакет; у мене вдома їх вже сотні. Тільки деякі з них розуміють, в чому тут проблема і чому, я так відчайдушно намагаюся змінити ситуацію, що склалася. До тих, які не розуміють усієї складності ситуації, я вже не ходжу, а шукаю нових продавців або ж виймаю продукти з пакету, який мені дали і залишаю його для когось іншого. 

Цієї весни будьте вдумливі у використанні і повторному використанні поліетиленових пакетів. Вони ж робляться з нафти і Вам потрібна секунда, щоб залишити один у своїй машині для здійснення покупок (або ж в кишені пальта). Скорочуючи кількість поліетиленових пакетів ми робимо маленький вклад у збереження природи, але це –  хороший початок для тих, хто серйозно замислюється про майбутнє нашої планети.

Автор: Пол Міазга – канадський шеф-аматор, а також гурман, що живе у Києві з 2001 року. У минулому редактор рубрики "Розваги" у виданні Kyiv Post. У вільний від викладання в своїй кулінарній школі UkeyThai, працює журналістом-фрілансером, а також англомовним редактором.


Copyright © 2006-2024 Cooking Zone
Автор проекту Sergius