cookinzone
Роздрукувати

Едуард Насиров. Секундомір

авторські колонки
 
 
Едуард Насиров. Секундомір
 
 

 

Напередодні показу нової колекції для мене актуальна тема нестачі часу, тому поговоримо цього разу саме про це. У людей сьогодні такий темп життя, що просто не вистачає ні на що цих дорогоцінних вільних хвилин. Тому планування кулінарного процесу, як на мене, дуже сприяє правильному розподілу праці та хорошому результату.

На особистому досвіді скажу, що готувати щодня і тим більше щось нове (не можу ж я повторюватися у своєму блозі) – справа не з легких, якою б приємною вона не була. Тим більше що у мене йде і прив'язка до денного світла (треба ж і сфотографувати результат трудової діяльності – слову адже мало хто повірить)))). Ось тут самодисципліна і приходить на допомогу.

Досліджуючи рецептури страв, що цікавлять мене, я завжди планую послідовність своїх дій – що я готуватиму спочатку, що паралельно і який рецепт найбільш трудомісткий, а який найдовший у приготуванні (адже буває, особливо на вихідних, коли справа 2-3 видами смачненького не обмежується, і гості так і намагаються заїхати – тому іноді готується одночасно до 5 страв – і дуже важливо правильно задіювати усі ресурси, щоб не витрачати часу більше мінімуму). Приходячи додому я вже знаю що за чим – повірте це дуже економить час (навіть якщо скажете, що у вас на роботі немає ні хвилинки спокою... я вам відповім – є час на перекурах… перекусах… по дорозі додому і в пробках – треба використовувати раціонально free time).

Ось що ще мені допомагає – це прищеплена з дитинства (і що свого часу мене дуже дратувало) звичка писати продуктові списки для походів в магазин. Відбувається все десь отак: на початку тижня я вже заздалегідь знаю, що я готуватиму і коли – тому складаю список вже згідно з тими інгредієнтами які мені знадобляться, а не так: що в голову прийде і вирушаючи в магазин я купую усе необхідне відразу.

А ще скажу, що є продукти, які, як на мене, завждимають бути в на кухні для несподіваних гостей – кілька плиток шоколаду, макарони, оливкова олія, вершкове масло, пачка листкового тіста, морозиво та горіхи (і не зашкодить, звичайно, щоб такі продукти як борошно-цукор теж завжди були).

А взагалі з досвідом я вже трохи хитрую – у мене завжди є з десяток рецептів вже відзнятих – на різні форс-мажорні випадки, щоб у моїх читачів не було простою ні дня))) і є перевірені рецепти "5-ти хвилинки", якщо вже зовсім вибився з сил, а гості в дверях...

Але, по великому рахунку, у кожної "хазяйки" свої правила і порядки на кухні. Ця територія не терпить критики, неправомірного втручання на полиці та грубих розмов. Адже кухня – вона жива і можливо найбільш атмосферна територія вашого житла – тому давайте говорити там тільки про найзадушевніше, приємніше і тепліше... ганяти чаї і попивати винце під смачну трапезу з нашими найбільш дорогими і любимими!!!!

Едуард Насиров – дизайнер одягу, котрий захоплюється гастрономією. Він може до ночі вишукувати в Інтернеті новий рецепт, щоб приготувати нову вегетаріанську страву и описати її в своєму блозі ...


Copyright © 2006-2024 Cooking Zone
Автор проекту Sergius