cookinzone
Роздрукувати

Пол Міазга. Сніданок, найважливіша трапеза дня

авторські колонки
 
 
Пол Міазга. Сніданок, найважливіша трапеза дня
 
 

 

Я рідко снідаю не вдома у Києві, місцеві ресторани не досить добре готують сніданки. Вони часто пропонують апельсиновий сік, каву і млинчик або тост за гривень 19. Цим особливо не наїсися. Замість цього я зазвичай готую мюслі з йогуртом або яєчню - на щастя моя дружина любить і те, і інше.

На 8-і березня ми вирішили поснідати не вдома оскільки нещодавно у нас був прекрасний схожий досвід в ресторанах мережі "Олива". Усе було прекрасно - їжа була ідеальною, порції великими і ціни такі ж як на бізнес-ланчі (45-52 гривни). У цьому закладі пропонують на вибір англійський, американський, український, фітнес сніданок, і фірмовий сніданок від закладу. До кожного додається додаткова кава (на вибір) свіжовичавлений апельсиновий сік і хлібні роли з маслом. Востаннє я замовив собі сніданок "Олива", в який входить омлет з кабачків, 5 тостів, які можна було помазати різноманітними маслами . Моя дружина замовила собі "український" сніданок, в якому два млинчики (один солоний, один солодкий) і маленький чизкейк (сирник). Одним словом: краса!

Інші ресторани в місті, які подають хороші сніданки, це як мінімум ті, в які ходять іноземці, що живуть в столиці або клієнти з товстими гаманцями (O'Brien's, Arizona BBQ, Marokana Fellini, Under Wonder і т. д), можна також відмітити мережу "Пузата Хата" і навіть McDonald's, який імпортував меню своїх європейських сніданків, це не найгірше, що можна з'їсти з 6-тої і до 10-тої ранку, коли їх подають. Врешті-решт уранці краще хоч щось з'їсти, ніж не з'їсти нічого.

Автор: Пол Міазга – канадський шеф-аматор, а також гурман, що живе у Києві з 2001 року. У минулому редактор рубрики "Розваги" у виданні Kyiv Post. У вільний від викладання в своїй кулінарній школі UkeyThai, працює журналістом-фрілансером, а також англомовним редактором.


Copyright © 2006-2024 Cooking Zone
Автор проекту Sergius