cookinzone
Роздрукувати

Пол Міазга. Липки стають справжнім ресторанним центром

авторські колонки
 
 
Пол Міазга. Липки стають справжнім ресторанним центром
 
 

 

Кількість ресторанів в досить елітному районі Києва Липки продовжує рости. Два тижні тому я згадував про відкриття фрацузского ресторану Жоеля Франца Gorchitsa Café за адресою вул. Пилипа Орлика 6, але це одне з найбільш недавніх відкриттів.

До цього списку ми можемо додати ресторан Chao, дуже близько до "Гірчиці" на вул. Орлика, довгожитель Липський особняк, фешенебельний український ресторан на вул. Липській 15 з ресторанної мережі "Мировая карта" і сербське кафепіцерію навпроти "Липського особняка".

Добре, що ця територия так активно розвивається, як і місцевість трохи далі біля Національного Банку України  на вул. Інститутській, де відкрилося ще більше закладів. Така велика концентрація ресторанів на цій території означає, що Київ стає справжнім гастрономічним пунктом призначення. У Одесі - це вул. Дерибасівська, у Львові - Старе Місто, більшість кримських міст мають свої набережні і навіть ресторани Донецька концентруються в маленькому центрі міста. Довгий час столиця не могла похвалитися тим самим.

Чому це проблема? Найважливіше, що гості столиці що зупиняються в готелях (це особливо характерно для Києва, де багато людей досі розмовляють тільки своєю мовою), почувають себе ізольованими і не особливо зацікавлені в тому, щоб йти далеко від готелю, без точного рункта призначення тому їх вибір розшаровується між дюжиною ресторанів по усьому місту. У Барселоні той, хто голодний, може піти в район Barceloneta; у Берліні  - в Hackeshermarkt; навколо лондонських ринків (Borough, Camden тощо) розміщені безліч ресторанів на будь-який смак і в розмаїтій стилістиці;  у Нью-йорку Meatpacking district вважається наймоднішим місцем для того, щоб повечеряти, тоді як Rue Ste. Catherine у Монреалі - це вулиця, на якій більше 2 кілометрів кафе, лаунж-барів і забігайлівок різного роду. Такі місця надають місту свій шарм і притягають туристів з різноманітних міркувань, серед яких  можливість зустріти інших туристів і поділитися історіями і порадами, куди піти і що спробувати.

Концентрація готелів і ресторанів біля Софіївської Площі і Андріївського Узвозу  стала густішою не просто так; якщо усе змінюватиметься до Євро 2012, планувальники міста і лідери бізнес структур намагаються розвивати це та інші місця у місті, щоб приваблювати туристів, щоб ті витрачали гроші і розповідали про них своїм друзям і рідним, що сприятиме розвитку ресторанного і інших суміжних видів бізнеса. Це означає більше робочих місць, більше грошей, більше розвитку міста, якому це так необхідно.

Автор: Пол Міазга – канадський шеф-аматор, а також гурман, що живе у Києві з 2001 року. У минулому редактор рубрики "Розваги" у виданні Kyiv Post. У вільний від викладання в своїй кулінарній школі UkeyThai, працює журналістом-фрілансером, а також англомовним редактором.


Copyright © 2006-2024 Cooking Zone
Автор проекту Sergius