вибрати мову: по-русски · українською
ще не користувач? приєднуйтесь! · вже користувач? увійти

Пол Міазга. Морепродукти в Києві: вони жахливі!

авторські колонки
 
 
Пол Міазга. Морепродукти в Києві: вони жахливі!
 
 

 

Усі розсудливі люди в Києві знають, що в столиці можна купувати "свіжі" морепродукти тільки в двох місцях. Причина проста: вони жахливі. Торгівлею "свіжими" морепродуктами займаються різні дурні, аферисти і жаднюги, а також різні інші люди, яким не місце в індустрії. Усі вони вважають, що продавати морепродукти легко, нелегко зі свіжими. Тому вони купують заморожені.

Коли я хочу купити "свіжі" морепродукти, то я йду або в "Дари моря" біля цирку або до свого продавця Джамала, постійно усміхненого марокканця, у якого рибний кіоск на Бессарабці. У будь-якому іншому місці я купую тільки заморожені морепродукти і висміюю тих продавців, які мають намір видати по декілька разів заморожені морепродукти як "свіжі".

Щоб для початківців було ясно, почнемо з наступного: коли востаннє хтось скаржився на те, в якому стані знаходиться риба в "Великій Кишені", "Фуршеті" "Мегамаркеті" та в інших супермаркетах, дивлячись на величезні акваріуми, наповнені рибою? Я здивований тим, що люди досі ходять в такі місця і купують "свіжу" рибу, не дивлячись на те, що вона там або мертва, або вмираюча, її луска або відпала, або погнила, риба жадібно ковтає повітря з води, у якій немає розчиненого кисню.

Читачі Cookingzone.net! Якщо риба мертва, або ж плаває черевом догори або боком в акваріумі, це означає, що її не можна споживати! В усіх цих магазинах дозволяють рибі померти найжахливішим чином. Риба, яка повільно помирала від браку кисню, ніколи не матиме смаку свіжої риби, яку щойно виловили в океані, негайно обробили і заморозили!

Те, що продається в акваріумах в майже кожному рибному магазинчику в Києві – сміття і ми як споживачі повинні протестувати проти цього! Уявіть, якби Ви зайшли в магазин де можна придбати домашніх улюбленців і побачили маленьких цуценят і котенят, які тісняться в крихітних загородках, що занадто малі для них. Ті тварини, вкриті синцями чи відкритими ранами, вмираючі або мертві, доживають свої останні дні в агонії. Вас би це шокувало і обурило! Замість цього, коли справа стосується риби, то багато хто з Вас просто вважає за краще закривати на це очі – неначе так було завжди і повинно бути! Нісенітниця!

Мені набридло на це дивитися. Я кажу людям, які працюють в цих магазинах, що вони вбивають тварин і що їм повинно бути соромно від того, що вони продають продукти, по яких видно, що власникам на них наплювати. Нам треба виказувати пошану їжі, яку ми їмо, а не ставитися до неї, як до того, що можна викинути як пластиковий пакет або ж туалетний папір.

Зробіть добру справу собі і довкіллю: наступного разу, коли Ви підете до супермаркету за продуктами з огидливими акваріумами з мертвою і вмираючою рибою, напишіть офіційну скаргу про те, як відносяться до риби. Скажіть що це виглядає огидно і Вам хочеться купувати продукти в іншому місці. Тобто, якщо магазини не можуть продати рибу до того, як вона помре від нестачі кисню, їм в першу чергу не треба купувати стільки у своїх постачальників.

Автор: Пол Міазга – канадський шеф-аматор, а також гурман, що живе у Києві з 2001 року. У минулому редактор рубрики "Розваги" у виданні Kyiv Post. У вільний від викладання в своїй кулінарній школі UkeyThai, працює журналістом-фрілансером, а також англомовним редактором.


Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Ім'я друга: *
E-mail друга: *
надіслати
відміна

Коментарі користувачів: (
1
)

Написати коментар

Написати коментар

Ваше ім'я:
Заголовок:
Коментар: *
Захисний код *
Ви забули написати коментар
Код на зображенні не вірний
додати
відміна
Зачекайте...
Завантаження коментарів

©2006 - 2024 "Cooking ZONE"
Використання матеріалів cookingzone.net дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на cookingzone.net.