вибрати мову: по-русски · українською
ще не користувач? приєднуйтесь! · вже користувач? увійти

Ferran: The Inside Story of El Bulli and the Man Who Reinvented Food (Ферран: Інсайдерська історія про ресторан El Bulli і про людину, яка заново винайшла кулінарію)

книги
 
 
Ferran: The Inside Story of El Bulli and the Man Who Reinvented Food (Ферран: Інсайдерська історія про ресторан El Bulli  і про людину, яка заново винайшла кулінарію)
Ferran: The Inside Story of El Bulli and the Man Who Reinvented Food (Ферран: Інсайдерська історія про ресторан El Bulli  і про людину, яка заново винайшла кулінарію) Ferran: The Inside Story of El Bulli and the Man Who Reinvented Food
 
 

 

Колман Ендрюс один з кращих знавців каталонської кухні і засновник журналу Saveur два роки писав біографію одного з найвпливовіших шефів наших днів Феррана Адріа з El Bulli. Саме він вважається батьком молекулярної гастрономії. Його експериментам з продуктами і смаками немає рівних. Тому так цікаво дізнатися про те, як Ферран став тим самим Ферраном.

Історія успіху Феррана така: він був посудомийником в пляжному ресторані, а тепер є Богом кулінарного світу. До речі, шефом він став, коли йому виповнилося 25 років в 1983 році. Свій ресторан названий минулими хазяями на честь свого бульдога, він настільки леліє, що створив спеціальну лабораторію, де винаходить нові смаки і постійно експериментує. При цьому закриває ресторан на пів року.

Перед тим, як закінчити книгу автор дізнався про те що шеф йде в довгострокову творчу відпустку і закриває El Bulli. А зовсім нещодавно іспанська телекомунікаційна компанія Telefónica оголосила, що сплатить за ремонт в лабораторії Феррана і зробить його своїм "лицем".

До речі, автор зізнався що коли він збирав матеріали для книги, йому дозволяли ходити усюди, але  жодного разу не запросили додому до Феррана. А сам Ферран заявив, що це остання книга про нього, з автором котрої він співпрацює.

Палітурка: тверда, 320 сторінок
Видавництво: Gotham ( 7 жовтня 2010)
Мова: англійська
ISBN-10: 159240572X
ISBN-13: 978-1592405725


Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Ім'я друга: *
E-mail друга: *
надіслати
відміна

Коментарі користувачів: (
1
)

Написати коментар

Написати коментар

Ваше ім'я:
Заголовок:
Коментар: *
Захисний код *
Ви забули написати коментар
Код на зображенні не вірний
додати
відміна
Зачекайте...
Завантаження коментарів

©2006 - 2023 "Cooking ZONE"
Використання матеріалів cookingzone.net дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на cookingzone.net.